STEP TOP svajonių merginos rinkimai

„Lietuvos svajonių mergina“ tapusi 22-ejų metų vieniša mama R. Juškaitė: tikrai nesu tobula

Šeštadienį buvo tituluota pirmoji šalies svajonių mergina. Finaliniame renginyje pasirodė pirmąjį konkurso etapą įveikusios ir savaitės dvikovose dėl kelialapio į finalą kovojusios gražuolės. Kiekvienai jų buvo suteikta galimybė prisistatyti ir atskleisti savo privalumus į renginį susirinkusiai publikai.

Dėl „Lietuvos svajonių merginos“ titulo ir pagrindinio prizo – „Svajonių bilieto“ – kovojo Paula Čepinskaitė, Vijolė Pakalkaitė, Laura Devliašovaitė, Viktorija Kaminskaitė.

„Lietuvos svajonių merginos“ titulas atiteko Rositai Juškaitei. Mergina sulaukė daugiausiai balsų internete. "Dalyvauti konkurse paskatino draugės ir mama. Norėjau save išmėginti, nes to gyvenime dar nebuvau bandžiusi", - savo apsisprendimą dalyvauti mažai žinomame konkurse aiškino Rosita. DELFI kalbinta tituluota gražuolė neslėpė, kad prašė visų draugų palaikymo. "Už mane balsavo ne tik mano draugai, bet ir draugų draugai", - kalbėjo 22-ejų metų mergina, neslėpdama, kad dalyvavimas konkurse jai paliko pačius geriausius įspūdžius. Pasiteiravus, kodėl gražuolė nebandė savo laimės konkurse "Mis Lietuva", Rosita atskleidė, kad tam neatitinka konkurso reikalavimų. Mergina augina pusantrų metų atžalą: "Esu jauna vieniša mama. Nemanau, kad jei esi mama negali niekur dalyvauti. Mamos negali būti nuvertintos, jos tikrai gali būti lygiavertės toms, kurios dar neturi vaikučių. Taip pat "Mis Lietuvoje" reikia tobulos figūros, o aš tikrai nesu tobula." Gražuolė neslėpė, kad jos svajonė - pramogų pasaulis, o sulaukusi kvietimo dirbti televizijoje mielai jį priimtų. "Labai patiko dalyvavimas konkurse, pasiruošimas jam, fotosesija. Galėčiau taip tik stovėti ir šypsotis", - juokėsi mergina.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/veidai/zmones/lietuvos-svajoniu-mergina-tapusi-22-eju-metu-vienisa-mama-r-juskaite-tikrai-nesu-tobula.d?id=63534796