LASPELL promo LOGIN '14 

LOGIN progreso konferencijoje - dėmesys ir makiažo inovacijoms

Šių metų progreso konferencija LOGIN dėmesį kausto ne tik su Interneto Technologijų inovacijomis, bet ir gyvai demonstruojamomis makiažo tendencijomis – visažistė Indrė Sinkevičiūtė dar Lietuvos mados fotosesijų padangėse žinoma SMILGA Make Up vardu darė makiažus susidomėjusioms merginoms.

 

Pasak visažistės, kosmetikos industrija pastebimai keičiasi – moterų gyvenimo tempui vis greitėjant prireikia lengvai naudojamų ir odos nevarginančių priemonių, kurios išliktų nepakitusios visą dieną. Atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, specialistė šį pavasarį pataria daugiau dėmėsio kasdieniame bei vakariniame makiaže skirti lūpoms nei, kaip įprasta, akims. Lūpos ryškinamos raudonais, rausvais, o vakarui – slyvų bei baklažano spalvų lūpų dažais. Lūpų dažai taip pat yra greitas, paprastas būdas pakeisti makiažą dienos bėgyje, tuo tarpu akims pagražinti dažnai prireikia turėti ne tik daugiau skirtingų kosmetikos priemonių, bet ir įgūdžių.

 

Renginyje kalbintos merginos minėjo ne dažnai besinaudojančios visažisčių paslaugomis – tokių prireikia ypatingomis progomis ruošiantis asmeninėms šventėms. O patarimų, įkvėpimo bei makiažo pamokų ieško įvairiuose interneto tinklalapiuose. Pasak visažistės, makiažo pamokos bei gyvos demonstracijos viešumoje visada pritraukia daug visų amžių moterų dėmesio, nes visoms norisi ne tik atsinaujinti, bet ir gauti asmeninių patarimų.

 

Indrė kaip ir visos moterys pradėjo domėtis kosmetika dar vaikystėje - tuo metu turėjusi pakankamai laisvo laiko eksperimentuoti su kosmetika bei šukuosenomis. Dažnai pasidalinti patirtimi prašydavo ir draugės. Pradėjusi karjerą rinkodaros srityje Indrė iš naujo atrado savo aistrą grožio procedūroms – organizuojant reklaminių projektus bei fotosesijas dažnai prireikdavo gražinti merginas. Taip gimė profesionali visažistės studija SMILGA Make Up – sulaukus merginų užklausų socialiniuose tinkluose Indrė pastebėjo makiažo kursų poreikį mažesniuose Lietuvos miestuose. Praėjus pusmečiui savaitgalio kursų pamokoms vis kitame mieste prireikė į komandą pasikviesti ir daugiau visažisčių.

 

Paklausta kaip ją atranda klientai, Indrė pasidžiaugė interneto inovacijų suteiktomis galimybėmis pasiekti plačią auditoriją bei susirasti bendraminčių – savo darbų nuotraukas bei pamokas ji talpina socialiniuose tinkluose bei naujai sukurtoje makiažo entuziasčių bendruomenėje internete tokia.lt . SMILGA Make Up balandžio 10-11 dienomis gudrybes demonstruoja ir patarimus dalina makiažo entuaziastų bendruomenės internete TOKIA.LT stende, esančiame STARTUP FAIR salėje. Tai viena iš 5 perspektyviausiomis laikomų komandų, kurių dalyvavimą palaiko ir finansiškai skatina sėkmingiausias lietuvių startuolis VINTED. LOGIN Startup Fair iš viso dalyvauja 54 startuoliai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos. 

Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/784918/login-progreso-konferencijoje-demesys-ir-makiazo-inovacijoms