Industry_Files dalyvavimas Loftas Fest '13 

"Lofte" startuos projektas “Industry Files” (madeinvilnius.lt)

Gegužės 31 d. tarptautinio ir unikalaus festivalio mieste „Loftas Fest 2013” metu oficialiai startuos projektas „Industry Files”, internetiniame tinklaraštyje anglų kalba subūręs lietuvaičiams gerai pažįstamas asmenybes dalintis savo darbais, dinamiško gyvenimo užkulisiais, įkvėpimu bei lemiamais įvykiais mados bei menų pasaulyje.

Po „Industry Files“ vardu žinią visam pasauliui skleis skaitomiausio Lietuvoje mados blogo „Spintos Guru“ autorė ir jaunoji mados ekspertė Deimantė Bulbenkaitė, charizmatiškoji „Kakadu“ laidos vedėja ir potraukio melomanijai neslepianti „Sisters of night“ narė Ugnė Skonsmanaitė, bei žavingoji, kartu su savo bičiuliu Kęstu Rimdžiumi stiliaus studiją „KUKLA Beauty Box“ turinti, stilistė Agnė Gilytė.

Projekte taip pat netrūks įspūdingas gyvenimo akimirkas fiksuojančių fotografų - talentingas jaunasis autorinių parodų autorius Rokas Darulis, pasaulyje žaibiškai savo netradiciniais projektais („Blow Job“ ir tapytojo Van Gogh portreto atgaivinimu „Revealing the Truth") išgarsėjęs fotografas Tadas Černiauskas (taip pat žinomas „TadaoCern“ vardu) bei profesionalus mados fotografas Nerijus Paluckas.

Dar daugiau skonio bei skambesio projektui suteiks ir „Vilnius Temperature” bei „Virtuvės mitų griovėjų” komandos, kurios dalinsis ne tik savo veiklų užkulisiais, bet ir naujais kūrybiniais atradimais.

„Ši komanda susibūrė neatsitiktinai - jaučiame šių išskirtinių asmenybių skeidžiamą magnetizmą ir jį būtina parodyti pasauliui - tai mūsų „trendsetter‘iai!“ – atskleidžia tarptautinio projekto autoriai, pridurdami, kad „Loftas Fest 2013“ metu suteiks galimybę lankytojams pamatyti įspūdingą interaktyvią projekciją, kurioje bus rodomos ir pačių lankytojų programėlėje „Instagram" festivalio metu paviešintos nuotraukos. Vadinamasis interaktyvusis „Digital Paintroller” jau apkeliavo ne vieną Europos miestą.

Festivalio metu vyksiančioje konferencijoje „What’s Next” pranešimą apie urbanistinį meną ir naujausias tendencijas pristatys didžiojo „Industry Files” brolio „Cromatics" (kūrybinė agentūra Vokietijoje) atstovas, vokietis Andreas Schanzenbach.