Olesės Kekienės įvaizdžio formavimo pamokos pradėjo The Place salono paskaitų ciklą moterims

Šiltą ir jaukų rugpjūčio vakarą, po darbų , šiuolaikiškos moterys būrėsi į autorinės juvelyrikos ir išskirtinės kokybės drabužių saloną The Place (Subačiaus g. 17), Vilniuje.

Vakaro metu lankytojų dėmesį prikaustė Olesė Kekienė – įvaizdžio dizainerė, ,,Philosophy of Image” studijos kūrėja bei Kauno Kolegijos dėstytoja, kuri ne tik pasakojo apie įvaizdžio formavimo paslaptis, dalinosi gausia savo darbine patirtimi bei praktiškais patarimais. Paskaitos dalyvės turėjo galimybę įsitraukti į žaidimo pagrindu Olesės suformuotas simuliacijas bei betarpiškai pabendrauti tiek su susirinkusiomis kolegėmis, tiek su vakaro vedėja.

Pasak Olesės, dizainas, tiek įvaizdžio, tiek drabužio, iš esmės yra funkcionalumo bei estetikos derinys, o norint pasiekti šių dalių harmoniją bet kurioje srityje įmanoma atrasti daugiau nei vieną kombinaciją. Todėl profesionalė vengia dalinti apibrėžtus receptus ir akcentuoja visumos svarbą. Įvaizdžio dizainerė pataria įsiklausyti į save ir neignoruoti vidinio komforto jausmo, kuris intuityviai nukreipia teisinga linkme kiekvienoje gyvenimo situacijoje.

O. Kekienė taip pat akcentavo laiko tekmės svarbą ir tai, kaip mūsų vidinės būsenos kinta skirtingais gyvenimo periodais, bei kaip tai susiję su įvaizdžio formavimu bei saviraiška.

Vakaras organizuotas kaip prasidedančio paskaitų ciklo moterims The Place salone ciklo dalis.  Sulaukus didelio pasisekimo ir pozityvaus lankytojų įvertinimo, organizatorės žada ir daugiau jaukių susitikimų šiuolaikiškai moteriai įdomiomis temomis.

Klientas: The Place Vilnius
Publikuota: madeinvilnius.lt ; žurnale MOTERIS

Nuotraukos ir tekstas: ©️IF_Agency