Baldinini salono atidarymo vakaras

Antradienio vakarą naujai atidarytame „Baldinini“ avalynės bei aksesuarų salone stilistė Agnė Gilytė apžvelgė avalynės tendencijas ir dalino patarimus, kaip pasirinkti tinkamiausius batelius, kad vasara kristų po kojomis.

Vasara, Italija ir bateliai – vakaro derinys, kurį patiekė A. Gilytė kartu su stiliaus įžvalgomis. Šios vasaros „Baldinini“ avalynės kolekcija atgijo stilistės pasakojime apie madas, batų bei batelių derinimą ir patarimus, iš kurių galima išskirti penkis svarbiausius.

Pasak jos, vasarą bei artėjantį rudenį įkvėpimo galima ieškoti ne tik vyro spintoje, bet ir jo batų dėžėje. Puikus derinys – prie „boyfriend“ džinsų priderinti vyriško tipo suvarstomi batukai, vadinamieji „oksfordai“. Jie tiks ir prie lengvos šilko suknelės ar siauručių kelnių bei laisvos palaidinės nenorinčioms slėpti savo moteriškumo.

Mėgstančios spalvas vasaros paletėje gali rinktis iš rožinės, mėtų, melsvos, skaisčiai mėlynos ar geltonos. Šios spalvos vyrauja ir garderobe, ir avalynėje. „Tik nereikėtų įsisukti į spalvų kakofoniją: rinkitės vieną – akcentuokite arba batus, arba drabužius. Geriau jau per mažai, nei per daug“, – perspėja stilistė.

Šiemet ypač madingas lazerio ir nėrinių efektas. Iškarpymai, išpjovimai, nėrinukai – visa tai galima rasti ne tik drabužiuose, bet ir aksesuaruose: rankinėse, diržuose, avalynėje. Stipresnį efektą sukurs klasikinės spalvos – juoda ir balta. Toks pasirinkimas tiks ir elegantiškam laisvalaikiui, ir romantiškam įvaizdžiui.

Ištikimoms klasikai A. Gilytė pataria rinktis juodus smailianosius su plonu kulniuku – tai tobula simbiozė. Šie bateliai gali pagelbėti tuomet, kai reikia greitai persikūnyti iš kasdienės aprangos į kokteilinę arba kai norisi jaustis elegantiškai net ir paprastą dieną.

Bukanosiai žemakulniai batai arba „smoking slippers“ – šių metų populiariausi. Tai balerinos bateliai, kuriuos naujam gyvenimui įkvėpė kino filmų herojai – prašmatnūs vyrai, prie chalato avintys smokingo šlepetes. Jos tobulai dera prie kelnių ar džinsų ir ypač tinka mėgstančioms šiek tiek mažiau moterišką stilių. 

Skelbta Moteris.lt